Přeskočit na obsah

Testy do autoškoly

Pokud jste žadatelem o řidičské oprávnění, tak jistě víte, že vás čekají závěrečné zkoušky v autoškole. Závěrečné zkoušky se skládají z teoretické a praktické části. V rámci teoretické zkoušky musíte odpovědět na 25 otázek, které jsou vybrány z celkového počtu 928 otázek. Čas na vyplnění je 30 minut.

Od října je k dispozici 35 nových inovativních otázek. Do konce roku by mělo přibýt kolem 120. Tyto otázky vznikly na podkladě připomínek expertů ke zkvalitnění přípravy a závěrečných zkoušek v autoškole. Zabývají se současnou dopravní situací, a to převážně v městské části. Takže tam budou otázky týkající se jízdy u značených pruhů pro jízdní kola či parkování v označených zónách nebo například jízda a reakce při zasněžené silnici.

Testy do autoškoly si můžete vyzkoušet na této stránce a připravit se tak pečlivě na tuto zkoušku. Můžete si zde vyzkoušet cvičné testy. U odpovědí si můžete nastavit, zda chcete vidět správnou odpověď či nikoli. Abyste uspěli u cvičných testů, tak musíte získat minimálně 43 bodů. Maximální počet je 50 bodů.

Procvičování situací vám pomůže pochopit dopravní situace a zjistit, jak byste v nich reagovali. Při procvičování zjistíte, které oblasti vám jdou lépe a které je třeba ještě doladit. Můžete si zpustit test i na čas a zjistit tak, jak stíháte vyplnit daných 25 otázek. Nebo si můžete jen procházet různými oddíly, které chcete ještě procvičovat. Můžete si díky tomu projít různými otázkami, které vás budou čekat při samotné Testy do autoškoly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *