Přeskočit na obsah

Autoškola testy 2 online mdcr – skupina B

eTesty 2 na osobní automobil jsou zdarma a online.

Kolik je otázek? – 25

Kolik máte času? – 30 minut

Kolik je max. počet bodu? – 50

Kolik je potřeba bodu? – 43

Restartovat test

Restartovat test
Vyzkoušejte si nanečisto nové eTesty 2, který jsou potřebné úspěšně splnit alespoň na 43 bodů z 50. Autoškola online testy obsahují 25 otázek.

Děláte autoškolu a chcete se připravit na testy bez hromady těžkých knížek? Rádi byste viděli, jak test bude vypadat na počítači? Chcete si ověřit, že to stihnete v daném čase? Čtěte dál, prozradíme Vám, kde vše najdete!

Testy v autoškole jsou strašákem mnoha lidí. Na silnici nám předpisy naskakují tak nějak automaticky, ale jakmile vidíme obrázek křižovatky, najednou si nejsme ničím jistí. V tom nám ale pomohu etesty 2, které vycházejí z testů při závěrečných zkouškách v autoškole. Můžete si být tedy jistí, že u zkoušek Vás nic nepřekvapí.

Dříve existovaly knihy, které obsahovaly testové otázky a měl je snad každý. Nyní je už modernější doba. Online etesty2 Vám ušetří spoustu času a můžete si je zkusit kdekoliv! Zkusit si můžete také cvičnou zkoušku. Díky ní uvidíte, jak na tom jste a co byste si měli ještě procvičit.  etesty 2 obsahují testy k různým zkouškám. Nejběžnějším je pravděpodobně online test B – osobní automobil.

Pokud si nechcete zkoušet testy, ale naučit se teorii nazpaměť, pak jsou zde pro Vás připraveny kapitoly o základních teoretických znalostech. Najdete zde kapitoly o zákonech, dopravních značkách, zásadách bezpečné jízdy, zdravotnické přípravě nebo také souhrn všech otázek. Všechny otázky, které etesty2 obsahují, jsou schválené ministerstvem dopravy, takže se nemusíte bát, že by pravá zkouška obsahovala něco úplně jiného.

Cvičná i pravá zkouška…

… obsahuje 25 otázek

…pro její absolvování musíte dosáhnout minimálně 43 bodů z 50

…přizpůsobena náročnosti aktuálního provozu

…nemusíte dodržovat pořadí otázek, lze se vracet i posouvat dopředu

Testy autoškola 2021 neváhejte a zkuste si etesty 2. Určitě Vám pomůžou v boji s nervozitou před oficiálními závěrečnými zkouškami! Jste starší ročník a bojíte se, že nezvládnete ovládání testů? Žádný strach! Na stránkách etesty2 najdete také vysvětlení, jak testy fungují a jak je ovládat.