Přeskočit na obsah

Testy autoškola skupina b

Pokud vás čeká závěrečná zkouška v autoškole pak jistě víte, že vás kromě praktické zkoušky čeká i teoretická část. Ta se skládá z 25 vygenerovaných otázek a na jejich zodpovězení máte 30 minut. Celkový počet otázek je 925, ze kterých se vybere 25 otázek pro každého adepta. Od října roku 2021 se počet otázek rozroste o dalších 120. Ale počet otázek na zkoušce zůstává pořád stejný.

Testy autoškola skupina b

Vyzkoušejte si zde testy autoškola skupina b. Máte možnost procházet jednotlivými oblastmi, jako jsou dopravní značky, křižovatky a dopravní situace, zásady bezpečné jízdy, předpisy apod. Nebo si můžete rovnou zkusit test nanečisto, který vám bude měřit i čas. Je také možnost si zvolit, zda uvidíte správnou odpověď nebo se necháte překvapit až na konci testu.

Testy autoškola skupina b si můžete procházet pravidelně každý den a připravovat se tak pečlivě na závěrečnou zkoušku. Testy mají mnoho variant, a tak se při jejich procházení seznámíte s různými otázkami, které vás budou čekat u samotné zkoušky. Testy jsou seřazeny podle skupin řidičského oprávnění, což je A, B, B+E, C, C+E, D a D+E.

Nezapomeňte na to, že poctivá a pravidelná příprava se vám vyplatí nejen ke zkoušce, ale následně i k aplikování znalostí v provozu. Nejde jen o to se naučit správnou odpověď, ale pochopit zákony a umět v dané situaci správně reagovat. K tomu mají pomoci i nové otázky.

Během přípravy a procházením cvičných testů zjistíte, které otázky vám dělají větší problémy a na tyto oblasti se pak můžete více zaměřit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *