Přeskočit na obsah

Jak udělat autoškolu

V rámci přípravy na závěrečnou zkoušku v autoškole je důležité se zaměřit i na teoretickou část. Není dobré se odpovědi učit zpaměti, ale je třeba abyste znali zákony a pravidla silničního provozu a následně věděli, proč je potřeba se v dané situaci takhle zachovat. K lepšímu pochopení pravidel mají sloužit i nově vzniklé inovativní otázky, které jsou zveřejňované od října 2021.

Všechny otázky do autoškoly

Autoškola test pro skupinu B

V rámci teoretické zkoušky se tak stále bude vyplňovat jen 25 otázek za 30 minut, ale v každém testu by měla být vygenerována alespoň jedna z nově vzniklých otázek. Proto se nezapomeňte při přípravě zaměřit i na tyto nové otázky.

Jak udělat autoškolu? Naučte se online testy, které si můžete vyzkoušet u nás. Máte možnost procházet různými oblastmi, jako jsou dopravní značky, křižovatky a dopravní situace, zásady bezpečné jízdy, předpisy apod. Nebo si můžete zkoušet cvičný test nanečisto. Budete vyplňovat 25 otázek a čas budete mít jak u zkoušky, tedy 30 minut. Procházením cvičných testů zjistíte, které oblasti vám jdou lépe a které oblasti ještě zaslouží vaši pozornost a doplnění informací.

Jak udělat autoškolu je častá otázka mnoho uchazečů o řidičské oprávnění. Nejdříve začněte s procvičováním online testů, které mají mnoho variant, a tak se seznámíte s různými otázkami, které vás budou čekat u samotné zkoušky. Díky tomu vás při zkoušce žádná nepřekvapí. Testy jsou seřazeny podle skupin řidičského oprávnění, což je A, B, B+E, C, C+E, D a D+E. Samozřejmě jsou k dispozici i nově přidané otázky, které se vám u zkoušky také objeví.

Nezapomínejte na to, že poctivá a pravidelná příprava se vám vyplatí nejen ke zkoušce, ale následně i k aplikování znalostí v samotném provozu po získání řidičského oprávnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *