Přeskočit na obsah

Etesty ministerstvo dopravy 2021

Pokud jste žadatelem o řidičské oprávnění, tak vás čekají teoretické zkoušky. Na ty je třeba se poctivě a kvalitně připravit. Tato zkouška se skládá z 25 otázek a na jeho vyplnění je 30 minut.

Etesty ministerstvo dopravy 2022 si můžete vyzkoušet zde. Můžete si udělat cvičné zkoušky, které jsou právě na daných 30 minut. Díky tomu zjistíte, jak dlouho vám zabere vyplnit 25 otázek a zda to stihnete v daném limitu. Můžete si také procvičovat jen jednotlivé oblasti.

Etesty ministerstvo dopravy 2022 mají více variant. Seznámíte se tak s různými otázkami, které vás budou čekat u samotné zkoušky. Testy jsou seřazeny podle skupin řidičského oprávnění, což je A, B, B+E, C, C+E, D a D+E.

Abyste uspěli u Etestů ministerstva dopravy, tak maximální počet bodů je 50, ale pro úspěšné absolvování cvičné zkoušky je třeba dosáhnout minimálně 43 bodů.

Je zde zařazeno i 35 zcela nových otázek, které se týkají například jízdy u značených pruhů pro jízdní kola či parkování v označených zónách. Nové otázky pomohou realističtěji přiblížit situace, se kterými se každý řidič v běžném provozu může setkat. Nové otázky obsahují fotografie z reálného provozu, což má pomoci si situaci lépe představit a vyhodnotit.

Procvičováním si etesty ministerstvo dopravy 2022 zjistíte v čem nejčastěji chybujete, které oblasti vám naopak jdou lépe, a ve kterých oblastech musíte doplnit informace, abyste se na zkoušku poctivě připravili. Procvičováním si pomůžete k pochopení dopravních situací a zjistíte, jak byste v nich reagovali. V testech si můžete nastavit, zda chcete vidět správnou odpověď či nikoli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *