Přeskočit na obsah

Cvičné testy autoškola

Pro získání řidičáku je potřeba kromě praktické zkoušky složit i zkoušku teoretickou. Zkouška bude obsahovat i zcela nové otázky, kterých by mělo přibýt kolem 35. Uchazeči budou i nadále vyplňovat 25 otázek a na vyplnění bude mít klasicky 30 minut.

Cvičné testy autoškola

Nové testy 2021 obsahují i realistické zobrazení dopravních situací na komunikacích a jsou tam tak k vidění fotky z reálného provozu, což by mělo pomoci si situaci lépe představit a vyhodnotit danou situaci.

Cvičné testy autoškola si můžete vyzkoušejte zde. Procvičování situací vám pomůže pochopit dopravní situace a zjistit, jak byste v nich reagovali. U odpovědí si můžete nastavit, zda chcete vidět správnou. Procvičování online testů vám pomůže při závěrečné zkoušce.

V testech si můžete projít různými otázkami, které vás budou čekat při samotné závěrečné zkoušce. Vyzkoušejte si zde cvičné testy do autoškoly a naučte se tak pečlivě na samotnou teoretickou zkoušku, která je potřebná pro získání řidičského oprávnění.

Nové testy se týkají například jízdy u značených pruhů pro jízdní kola či parkování v označených různých zónách. Nové otázky pomohou realističtěji přiblížit situace, se kterými se každý řidiči v běžném provozu může setkat.

Procvičit si můžete také Všechny otázky 2022 – Autoškola testy online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *