Přeskočit na obsah

Autoškola otázky a odpovědi pdf

Pokud se snažíte se pečlivě připravit na závěrečnou zkoušku v autoškole, tak se musíte zaměřit na všechny oblasti, ze kterých otázky budou vycházet. Ať už to jsou dopravní značky, křižovatky a dopravní situace, předpisy apod.

Můžete si také testy zkoušet nanečisto v online podobě. Při testech online si můžete nastavit, zda chcete vidět správnou odpověď anebo otázky vyplňovat a správnost odpovědí zjistit až po vyplnění testu.

Testy v papírové podobě

Pokud se neradi učíte na počítači a máte raději metodu tužka papír, pak jistě oceníte možnost nechat si na etesty 2 vygenerovat autoškola otázky a odpovědi pdf. Díky tomu dostanete testy v papírové podobě.

A jak na to? Zvolíte si požadovanou skupinu, pro kterou děláte zkoušky a vygeneruje se vám hned 5 testů po 7 otázkách. Pdf si stáhnete, vytisknete a můžete jednotlivé otázky procházet kdekoli chcete. Na konci všech testů jsou správné odpovědi a vy si tak můžete spočítat, jak jste byli v jednotlivých testech úspěšní a zjistíte, kde jste dělali chyby a jaká je správná odpověď.

Autoškola otázky a odpovědi pdf v papírové podobě vám už zůstanou a vy se tak k nim můžete pravidelně vracet. Je také možnost si znovu nechat vygenerovat dalších 5 testů.

Díky procvičování se tak seznámíte s otázkami, které vás mohou potkat u samotné závěrečné zkoušky. Ale nezapomínejte, že nejde se jen naučit správnou odpověď u dané otázky, ale je třeba opravdu pochopit předpisy, rozumět dané problematice, chápat třeba proč řidič dává přednost. Jen díky tomu budete schopni tyto vědomosti následně praktikovat při běžném provozu i po získání řidičského oprávnění.

PDF TESTY SOU AKTUALIZOVANE. Aktualizované pdf testy stahujte zde.

Vygenerovat nové .pdf (níže vyberte skupinu)

Níže stáhněte .pdf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *