Přeskočit na obsah

Autoškola online testy 2022

Pro získání řidičského průkazu je nutné kromě praktické zkoušky složit i teoretickou zkoušku. Ta bude nově obsahovat i zcela nové otázky, kterých by mělo být 120. Uchazeč bude jak doposud vyplňovat stále jen 25 otázek. Na vyplnění bude mít 30 minut.

Pojďte si vyzkoušet a procvičovat otázky, se kterými se setkáte při samotné zkoušce. Můžete si otázkami jen listovat nebo si udělat cvičné testy, které už budou omezené časově a vy si tak můžete vyzkoušet, jak to budete časově zvládat a kolik času vám trvá vyplnit 25 otázek.

Nové otázky, které budou v testech zařazené, by měli pomoci realističtěji přiblížit situace, se kterými se každý řidič v provozu může setkat. Díky těmto otázkám by mělo dojít ke skutečnému pochopení pravidel namísto naučení pouhé odpovědi nazpaměť bez pochopení jejího významu.

Autoškola online testy 2022 si můžete vyzkoušet přímo zde. Díky testům online můžete hned vidět, zda jste udělali chybu a jaká je správná odpověď. Můžete si nastavit, zda uvidíte zvýrazněnou správnou odpověď nebo ne.

Procvičování situací vám pomůže pochopit dopravní situace a zjistit, jak byste v nich reagovali. Díky online testům zjistíte v čem nejčastěji chybujete, které oblasti vám jdou lépe a které méně a na ty se pak více zaměřit.

V autoškola online testy si můžete projít různými otázkami, které vás budou čekat při samotné zkoušce. Pojďte si u nás vyzkoušet autoškola online testy 2022 a připravte se tak pečlivě na teoretickou zkoušku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *