Přeskočit na obsah

Autoškola nové testy 2022

Pro získání řidičského průkazu je nutné kromě praktické zkoušky složit i teoretickou zkoušku. Ta bude nově obsahovat i zcela nové otázky, kterých by mělo přibýt kolem 120. Uchazeč bude i nadále vyplňovat stále jen 25 otázek a na vyplnění bude mít 30 minut. V tomhle ohledu se nic nemění.

Otázky v nových testech se týkají například jízdy u značených pruhů pro jízdní kola či parkování v označených zónách. Nové otázky pomohou realističtěji přiblížit situace, se kterými se každý řidič v běžném provozu může setkat. Díky těmto otázkám by mělo dojít ke skutečnému pochopení pravidel namísto naučení pouhé odpovědi nazpaměť bez pochopení jejího významu.

Nové testy 2022

Nové testy obsahují i realistické zobrazení dopravních situací na komunikacích a jsou tam tak k vidění fotografie z reálného provozu, což by mělo pomoci si situaci lépe představit a vyhodnotit.

Autoškola nové testy 2022 si můžete vyzkoušet zde. Procvičování situací vám pomůže pochopit dopravní situace a zjistit, jak byste v nich reagovali. U odpovědí si můžete nastavit, zda chcete vidět správnou odpověď či nikoli. Díky online testům zjistíte v čem nejčastěji chybujete, které oblasti vám jdou lépe a zjistíte i v jakých oblastech máte problémy, a na které situace a otázky je třeba se před zkouškou ještě více připravit.

V online testech si můžete projít různými otázkami, které vás budou čekat při samotné zkoušce. Vyzkoušejte autoškola nové testy 2022 a připravte se tak pečlivě na samotnou teoretickou zkoušku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *