Přeskočit na obsah

Autoškola etesty

Pokud jste žadatelem o řidičské oprávnění, tak víte, že Vás budou při zkoušce čekat kromě praktické části i teoretická část zkoušky. Ta se skládá z 25 otázek a na jejich vyplnění budete mít 30 minut. Na takovou zkoušku je potřeba se pečlivě a kvalitně připravit.

Autoškola etesty si můžete vyzkoušet přímo tady. Při cvičné zkoušce, která bude trvat přesně 30 minut zjistíte, jak vám dlouho trvá vyplnit otázky, zda máte ještě časovou rezervu a můžete si tak vyzkoušet teoretickou zkoušku na nečisto.

Můžete si také místo cvičného testu zkusit procvičovat pouze jednotlivé oblasti.

Autoškola etesty ministerstva dopravy mají více variant testů. Máte možnost se seznámit s různými otázkami, které vás budou čekat u samotné zkoušky. Testy jsou seřazeny podle skupin řidičského oprávnění, což je A, B, B+E, C, C+E, D a D+E.

Abyste uspěli u cvičných autoškola etestů ministerstva dopravy, tak musíte získat minimálně 43 bodů. Maximální počet je 50 bodů.

V rámci autoškola etesty je zařazeno už i 35 nových otázek. Nové otázky, které například zobrazují dopravní situaci přímo na fotografiích, pomohou realističtěji přiblížit situace se kterými se každý řidič v běžném provozu může setkat. Díky online procvičováním etestů můžete zjistit, kde chybujete, jaké oblasti vám dělají problémy, a na ty se pak při přípravě na zkoušku více zaměřit.

Vyzkoušejte si etesty a připravte se tak pečlivě na samotnou teoretickou zkoušku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *