Přeskočit na obsah

Zkušební testy autoškola

Jestliže se rozhodnete a zažádáte si o řidičský průkaz, pak vás na konci celého absolvování výuky v autoškole čekají závěrečné zkoušky. Pro získání řidičského oprávnění je tedy nutné úspěšně zvládnout obě části této závěrečné zkoušky. Teoretická část je zaměřena na pravidla silničního provozu. Praktická část spočívá v samotné jízdě.

Při absolvování teoretické části je třeba odpovědět na 25 otázek. Čas je omezen na 30 minut. Celkově je vytvořeno 855 otázek a z nich jsou pak generované otázky na závěrečné zkoušce.

Díky inovacím, která mají přispět ke zkvalitnění závěrečných zkoušek a přípravy v autoškolách, došlo k vytvoření nových otázek. Ty se přidají k těm stávajícím. Do konce roku by jich mělo přibýt kolem 120. Již zveřejněných 35 nových otázek si můžete už vyzkoušet ve zkušebním testu.

Zkušební testy autoškola si můžete vyzkoušet zde a připravit se tak pečlivě na závěrečný test. Můžete si procházet otázkami z jednotlivých oblastí nebo si zkusit zkušební test s přesně daným časem. U testů si můžete nastavit, zda chcete hned vidět odpovědi nebo až na konci testu. Tak si nejlépe zkusíte test nanečisto a zcela zdarma.

Pokud si budete pravidelně procházet zkušební testy autoškola, tak zjistíte, ve kterých oblastech se cítíte dobře, rozumíte jim a chápete danou situaci. Ale také přijdete na to, které oblasti musíte ještě procvičit a víc se jim věnovat či dostudovat nějakou oblast, která vám dělá problémy.

Procvičování vám pomůže také lépe pochopit dopravní situace a zjistíte také, jak byste v nich reagovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *