Přeskočit na obsah

Nové otázky autoškola test

Pro získání řidičského oprávnění je nutné kromě praktické zkoušky složit i teoretickou zkoušku. Testy budou nově obsahovat i zcela nové otázky, kterých by mělo přibýt kolem 120. Uchazeč bude i nadále vyplňovat stále jen 25 otázek, jak tomu bylo doposud. V tomto ohledu se nic nezmění. Na vyplnění testu bude mít uchazeč 30 minut.

Nové otázky se týkají například jízdy u značených pruhů pro jízdní kola či parkování v označených zónách. Nové otázky autoškola test pomohou realističtěji přiblížit situace, se kterými se každý řidič v běžném provozu může setkat. I díky novým otázkám by mělo dojít ke skutečnému pochopení pravidel a významu otázky. K tomu by mělo pomoci i realistické zobrazení dopravních situací, které budou zobrazeny pomocí fotografií z reálného provozu. To by mělo pomoci si situaci lépe představit, pochopit a vyhodnotit.

Nové otázky autoškola test

Nové otázky autoškola test si můžete vyzkoušet zde. Procvičováním otázek můžete lépe pochopit dopravní situace a zjistit, jak byste v nich reagovali. U odpovědí si můžete nastavit, zda chcete vidět správnou odpověď či nikoli.

Otázky obsažené v cvičném testu jsou ty otázky, které se pak následně mohou vyskytnout i u vaší zkoušky. Díky zkušebním otázkám můžete zjistit v čem nejčastěji chybujete, které oblasti vám jdou lépe a zjistíte i v jakých oblastech máte problémy, a na které situace a otázky je třeba se ještě zaměřit a doplnit si informace či více procvičovat.

Nové otázky autoškola test si můžete vyzkoušet právě zde a zkusit si tak cvičně otázky, které vás budou čekat při samotné zkoušce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *