Přeskočit na obsah

Autoškola testy online zdarma

Zkuste si u nás autoškola testy online zdarma a můžete si tak nanečisto vyzkoušet teoretickou zkoušku. Můžete si totiž udělat cvičné testy, které jsou právě na daných 30 minut. Díky procházení a zkoušení autoškola testů online zdarma zjistíte, na které oblasti se máte ještě více zaměřit a můžete si tak procházet otázkami jen v této oblasti. Pro úspěšné zvládnutí cvičeného testu je potřeba dosáhnout aspoň 43 bodů z 50 možných.

Pro kvalitní přípravu na závěrečnou zkoušku v autoškole je třeba se zaměřit nejen na praktickou část, ale také na teoretickou část zkoušky. Teoretická část zkoušky se skládá z 25 otázek a na vyplnění testu budete mít 30 minut. Celkový počet otázek je ve Věstníku dopravy 928.  Ovšem od října 2021 se ke stávajícím otázkám přidaly zcela nové inovativní otázky. Ty reagují na nové situace v dopravě, jako například na jízdu v cykloinfrastruktůře, ale také na otázky týkající se specifik při různých změnách počasí.

Nové otázky mají pomoci pochopit dané zákony a umět je správně v daných situacích použít. Má se tak předejít pouhému naučení správných odpovědí k jednotlivým otázkám. Vzhledem k tomu, že by při testech je vygenerována vždy alespoň jedna z nových otázek, tak je důležité se zaměřit i na ně. Díky etestům 2022 si můžete jednotlivými otázkami procházet a pečlivě se tak připravit na zkoušku.

Autoškola testy online zdarma mají mnoho variant, a tak se seznámíte s různými otázkami, které vás budou čekat u samotné zkoušky. Testy jsou seřazeny podle skupin řidičského oprávnění, což je A, B, B+E, C, C+E, D a D+E. Poctivá a pravidelná příprava se vám vyplatí nejen ke zkoušce, ale následně i k aplikování znalostí v provozu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *